Profiteren van 4% bijtelling én snelle levering?

Nog op voorraad bij Voltic Electric: Diverse elektrische auto’s met levering in 2019 en dus 4% bijtelling! Zo ook de Hyundai Kona Electric met 4% bijtellingsregeling over de gehele aanschafprijs en looptijd van het contract!

Bijtelling 2020 naar 8%!
De besparing ten opzichte van de nieuwe bijtellingsregeling (2020) is relatief groot, vooral in de kosten voor de berijder! De berijder van een elektrische auto moet met de nieuwe bijtellingsregeling vanaf 1 januari 2020 8% bijtelling betalen over de aanschafprijs tot €45.000 en daarna 22% bijtelling! Ten opzichte van de 4% bijtelling bij de in 2019 beschikbare Kona’s bij Voltic Electric is dat meer dan 2x zoveel! De berijder betaald bij levering in 2019 ca. €59,- bijtelling per maand en bij levering in 2020 ca. €127,- bijtelling per maand! Dat scheelt €68,- per maand aan bijtellingskosten. Dat is meer dan €4.000,- over de looptijd van je leasecontract!

Bespaar €68,- bijtelling per maand. oftewel €4.000,- over de looptijd van je leasecontract, met de 4% Hyundai Kona Electric levering 20194% Hyundai Kona Electric levering 2019 van Voltic Electric!

In 2020 wijzigen de bijtellingspercentages voor alle voertuigen! Hieronder zie je de verschillen tussen een elektrische en ouderwetse auto oftewel tussen een auto zonder en met CO2 uitstoot 😉

Bijtelling 2020 Elektrisch mét CO2 uitstoot
Bijtelling percentage 8% 22%
Bijtellingsvoordeel max. Cataloguswaarde 45.000 euro n.v.t.
Wegenbelasting Geen 100%
BPM Geen 100%

Voor elektrische auto’s geldt dus vanaf 2020 een bijtellingspercentages van 8% tot de cataloguswaarde van 45.000 euro.  Bij een duurdere elektrische auto betaal je over je resterende bedrag een bijtellingspercentage van 22%.

Elektrisch rijden wordt daarmee wellicht duurder dan in 2019, maar voor het rijden van een ouderwetse auto, zelfs met stekker, betaal je de volle 22% bijtelling. Reken daar de brandstofkosten(besparing) bij en je rijdt waarschijnlijk nog steeds goedkoper elektrisch dan op andere brandstoffen!

4% bijtelling Hyundai Kona Electric van Voltic Electric!
De voorraad is beperkt, dus neem snel contact met ons op om gebruik te kunnen maken van deze actie!

Andere elektrische auto’s met levering in 2019 en onder de 4% bijtellingsregeling

Ben je op zoek naar de Hyundai Kona Electric, Volkswagen e-Golf, Tesla Model 3, Nissan Leaf, Hyundai Ionic Electric en diverse andere modellen met levering in 2019? Neem contact met ons op we hebben nog diverse productieplaatsen gereserveerd voor 2019 en daarmee geniet jij van 4% bijtelling over de gehele looptijd van jouw leasecontract! Tevens hebben we nog Tesla Model S elektrische auto’s met 4% bijtelling over de totale aanschafwaarde met snelle levering!

Wil jij weten welke elektrische (bestel)auto bij jouw situatie past? Benieuwd naar een vergelijking met je huidige (brandstof) auto(‘s)? Neem vrijblijvend contact met ons op en samen vinden we de juiste!

Voltic Electric Lease Elektrische auto

Voltic Electric, eerlijk over elektrisch rijden!